2. aussies srazík

23.02.2018

rok se s rokem sešel a já už plánuji 2 sraz všech našich odchovanců. 


Místo zůstává stejné, jelikož se nám všem líbilo, soutěže neboli pejskiáda a testík budou samozřejmě jiné . Letos přibyde i organizační posila v podobě Báry Kubelové a fenky Até Havlovický čert. Pejskiáda dle účasti bude nejspíše rozdělena na děti / dospělé. 

Letos máme přislíbenou účast i fotografky. Pokud se tak stane, bude mít každý možnost portrétových či jiných foteček pesanů a bude i spousta krásných fotek z celé akce. Za jednotlivé fotky se platit nebude, od každého by se vybrala jednotná částka, dle toho jak se s fotografkou dohodneme. Vše ještě za včasu upřesním.

Propozice :

Termín : 25. - 27.5 2018

Místo konání : kemp Orion , Roudná u Soběslavi

Program : pátek- odpoledne- příjezd, seznámení a venčení

-Večer -společné posezení a zábava

Sobota- dopoledne - pejskiáda ( zábavné soutěže pro všechny pejsky)

-odpoledne- nenáročný testík pro pánečky a společný výlet

- večer- posezení a vyhlášení výsledků pejskiády

Neděle- dopoledne - odjezd domů

Další Info: ubytování v chatkách . Stravování vlastní, restaurace součástí areálu - vaří hotovky i minutky. V případě zájmu možnost objednat společný oběd na sobotu.

V chatkách je el. zásuvka, společná kuchyňka k dispozici(mikrovlnka, sporák, rychlovarná konvice) - bez nádobí.

Psi nesmějí do restaurace , na terasu můžeme i s pejsánky pod dozorem. Každý si po celý pobyt bude uklízet exkrementy po svém mazlíčkovi v celém areálu . Louka pro venčení a volné vylítání psů je hned vedle kempu. Důležité je teplé oblečení , spacák, deky na postele - aby psi neznečistili matrace. Očkovací průkaz s platným očkováním. Spoustu pamlsků , vše co běžně vozíte na dovču a super náladu.

Veškeré informace o kempu a ceník najdete na webu : https://www.kemporion.cz

Přihlašovat se můžete do konce března , ubytování si hradí každý sám při příjezdu, startovné pejskiády bude 100,- ( prosím uhradit do konce dubna na č. účtu 215732495/0300 do zprávy pro příjemce uvedte vaše jméno)

Přihlášky zaílejte na mail : dauraan(zavináč)seznam.cz , do přihlášky napište kolik osob a kolik psů pojede a jméno psovoda a psa do pejskiády .

Na všechny přihlášené se bude těšit Jenny , Agnes, Mája a realizační tým srazíku tj. já a syn Davídek, Bára s rodinou

Ps: nejsme rasisti, pokud se chce přidat i někdo s neaustraláčkem nebo s austráláčkem , který není od nás , taky ho uvítáme