Poslední pejsek

Nabízíme k zadání posledního chlapečka , zbarvení black tri, nbt, odběr od 8.9, pejsek se teď v řti týdnech jeví velice komtaktně a mazlivě, navíc je to kliďas, co nic neřeší, takže ideální kamarád do života, určitě by se nestratil ani na výstavách ( záleží jak se bude vyvíjet dál ) , je to největší štěně z vrhu a nebude to žádný drobek, má mohutnou hlavu nádherně tvarovanou a mohutné tlapky , široký hrudník. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo se přijet nezávazně podívat. 

Březost potvrzena

17.6 se na utrazvuku potvrdila Agnesky březost , počet miminek nevime na to si musíme počkat do porodu. Tak ještě měsíc čekání máme před sebou.

Dne 18.5 jsme byli s Agnes na návštěvě u Datche ( Farley helfra Medvědí tlapa ) na krytí. Agnesce se Datch tak líbil, že málem zbořila auto ( nikdy v autě nevyvádí , nelítá a jinak nereaguje ani na cizí psy. Po vypuštění měla oči jen pro něj a začala si s ním hned hrát a dvořit se mu. Akt pak záhy proběhl bez komplikací a jakékoliv pomoci. ...

Agnes von Petrowich ještě před plánovaným vrhem podstoupila test DNA na onemocnění CMR 1 u Genomie s výsledkem +/+ ! Mám z toho velikou radost a jelikož i tatínek plánovaného vrhu je CMR 1 +/+ , budou všechna štěňátka z vrhu E na CMR 1 +/+.

rok se s rokem sešel a já už plánuji 2 sraz všech našich odchovanců.

Ráda bych vytvořila kalendáře na rok 2018 s pejsky z naší chs. Jedná se o stolní týdenní kalendáře v kvalitním provedení. Minulý rok byla cena kalendáře 290,- i s poštovným. Pokud máte o kalendář zájem, neváhejte mě kontaktovat . Foto je pouze ilustrativní.

Agnes von Petrowich se mnou jela opět prokázat své canisterapeutické vlohy na zkoušky , které pořádalo Centrum pro výcvik psů Alfa. Tam se udělují certifikáty o složené zkoušce na 2 roky a pravidelně se psi přezkušují . Agneska jela se mnou sama bez doprovodu někoho dalšího z naší smečky a zkoušky zvládla na výbornou ! Já po noční směně v...

Na červen 2. - 4.6.2017 jsem si dovolila uspořádat sraz odchovanců z mojí chs. V kempu Orion u obce Roudná v jižních Čechách, 15 km jižně od města Tábor. Na srazíku přivítame i ostatní pejsky a pokud vyjde počasí , vydrží dobrá nálada a já nezklamu s organizací, tak si to určitě suprově užijeme ! Propozice zde: srazík 2017.pdf.

Ate porodila 8 krásných štěňátek - 6 kluků (2 red tri, 4 blue merle), a 2 holky (red tri a black tri). Všechna štěnda se mají čile k světu , jsou standartně vybarvená a mají dlouhé ocásky. Více informací se dozvíte po kliknutí na ŠTĚŇÁTKA v menu.