Setkání austaláků 17.3 2019

Dne 17:3 jsem pořádala u nás v Novosedlech sraz australských ovčáků spojený s výletem na Boží kameny a s malým občerstvením nakonec. Primárně pro aussiky z naší chs ,ale uvítali jsme i ostatní. Nakonec se nás sešlo 11, počasí nám přalo až moc a cíl jsme nakonec dosáhli, myslím , že se všem líbilo a už přemýšlím o dalším srazíku . Za naší chs se zůčastnili : Barny, Evelin, Dafne a moje Elsa a Agnes. Všechny fotky budou na rajčeti s odkazem zde :  


Výstava Elsa

2.3 2019 se Elsa von Petrowich zůčastnila oblastní výstavy psů v Č. Budějovicích ve třídě dorostu a zjískala VN2  s pochvalou a krásným posudkem , rozhodčí p. Márová 

Datch a jeho uspěchy

Datch nice von Petrowich začal další skvělou sezonu, 12.1  na Hanácké narodní výstavě zjískal ocenění V 3 .     V dogdancingu složil již 3. zkoušku a to HTM 1. Jsme na toho našeho kluka moc pyšní. 


Navždy nás opustila

Bonny Hell creek ranch  /Jenny   25.6 2008 - 12.1 2019

Zemřela po těžké nemoci, zakladatelka chovu aussíků v naší chs, povahově i exteriérově nejúžasnější fena, kterou jsem měla tu čest poznat a projít po jejím boku životem. Po Jenny působí v chovu její dcera Agnes von Petrowich v naší chs a Adelle princes dance von Petrowich v chs Cherfull gold . 

Nikdy na tebe nezapomeneme !  

Kalendář 2019

opět připravujeme kalendář na rok 2019.  Kalendář je stolní týdenní s odchovy z naší chovatelské stanice. Možnost objednání kalendáře u mě do konce října. Pak půjde kalendář do tisku a už nebude možnost přiobjednat další kusy. 

máme volného pejska - prodaný

Po 14 dnech se nám z nové rodiny bohužel vrátil Eliášek. Slečna přecenila své možnosti a nezvládá se o něj dostatečně starat , pro pejska hledáme nový stálý a milující domov. Pejsek je ve zbarvení red merle , dlouhý ocásek , věk 2,5 měsíce. Je to ještě stále nepopsaný list, takže je jen na majiteli, jak si pejska vychová. Eliáš je živý, pozorný , má rád vodu , je stadartně zbarvený, s nůžkovým skusem a obě varlata má sestouplá. Odběr je možný kdykoliv. 

Poslední pejsek-prodaný 

Nabízíme k zadání posledního chlapečka , zbarvení black tri, nbt, odběr od 8.9, pejsek se teď v řti týdnech jeví velice komtaktně a mazlivě, navíc je to kliďas, co nic neřeší, takže ideální kamarád do života, určitě by se nestratil ani na výstavách ( záleží jak se bude vyvíjet dál ) , je to největší štěně z vrhu a nebude to žádný drobek, má mohutnou hlavu nádherně tvarovanou a mohutné tlapky , široký hrudník. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat nebo se přijet nezávazně podívat. 

Březost potvrzena

17.6 se na utrazvuku potvrdila Agnesky březost , počet miminek nevime na to si musíme počkat do porodu. Tak ještě měsíc čekání máme před sebou.

Dne 18.5 jsme byli s Agnes na návštěvě u Datche ( Farley helfra Medvědí tlapa ) na krytí. Agnesce se Datch tak líbil, že málem zbořila auto ( nikdy v autě nevyvádí , nelítá a jinak nereaguje ani na cizí psy. Po vypuštění měla oči jen pro něj a začala si s ním hned hrát a dvořit se mu. Akt pak záhy proběhl bez komplikací a jakékoliv pomoci. ...

Agnes von Petrowich ještě před plánovaným vrhem podstoupila test DNA na onemocnění CMR 1 u Genomie s výsledkem +/+ ! Mám z toho velikou radost a jelikož i tatínek plánovaného vrhu je CMR 1 +/+ , budou všechna štěňátka z vrhu E na CMR 1 +/+.

rok se s rokem sešel a já už plánuji 2 sraz všech našich odchovanců.

Ráda bych vytvořila kalendáře na rok 2018 s pejsky z naší chs. Jedná se o stolní týdenní kalendáře v kvalitním provedení. Minulý rok byla cena kalendáře 290,- i s poštovným. Pokud máte o kalendář zájem, neváhejte mě kontaktovat . Foto je pouze ilustrativní.

Agnes von Petrowich se mnou jela opět prokázat své canisterapeutické vlohy na zkoušky , které pořádalo Centrum pro výcvik psů Alfa. Tam se udělují certifikáty o složené zkoušce na 2 roky a pravidelně se psi přezkušují . Agneska jela se mnou sama bez doprovodu někoho dalšího z naší smečky a zkoušky zvládla na výbornou ! Já po noční směně v...

Na červen 2. - 4.6.2017 jsem si dovolila uspořádat sraz odchovanců z mojí chs. V kempu Orion u obce Roudná v jižních Čechách, 15 km jižně od města Tábor. Na srazíku přivítame i ostatní pejsky a pokud vyjde počasí , vydrží dobrá nálada a já nezklamu s organizací, tak si to určitě suprově užijeme ! Propozice zde: srazík 2017.pdf.

Ate porodila 8 krásných štěňátek - 6 kluků (2 red tri, 4 blue merle), a 2 holky (red tri a black tri). Všechna štěnda se mají čile k světu , jsou standartně vybarvená a mají dlouhé ocásky. Více informací se dozvíte po kliknutí na ŠTĚŇÁTKA v menu.